Akwaria (58)

Akwaria

(58)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 Juwel Primo 70 biały
Juwel

Primo 70 biały

432,50 zł
 Juwel Primo 70 czarny
Juwel

Primo 70 czarny

538,99 zł
 Juwel Lido 120 LED czarny
Juwel

Lido 120 LED czarny

979 zł
 Juwel Rio 125 LED biały
Juwel

Rio 125 LED biały

989 zł
 Juwel Rio 125 LED czarny
Juwel

Rio 125 LED czarny

989 zł
 Juwel Lido 200 LED biały
Juwel

Lido 200 LED biały

1 499 zł
 Juwel Lido 200 LED czarny
Juwel

Lido 200 LED czarny

1 499 zł
Akwaria
Domowa hodowla rybek nie może obejść się bez odpowiedniego akwarium. W pupilo.pl znajdziesz różne rodzaje akwariów dla rybek i dla żółwia. Są to zarówno niewielkie akwaria bez pokryw i narożne, jak również większe modele, w których zmieścisz zarówno rybki akwariowe, jak również ciekawe elementy roślinne i dekoracyjne.

Przed wyborem konkretnego modelu akwarium, zorientuj się w naszej szerokiej ofercie. W pupilo.pl znajdziesz akwaria z filtrem, akwaria szklane, akrylowe, z pokrywą lub pokrywy, drewniane, zabudowane i w formie kuli. To zarówno modele dedykowane zaawansowanym fanom akwarystyki, jak również akwaria dla początkujących osób. Są wśród nich modele z wyższej półki cenowej, ale także tanie akwaria, które można polecić na początek przygody z akwarystyką.

Przy zakupie akwarium zwróć uwagę na jego kształt oraz rodzaj. Oferujemy akwaria proste, profilowane, narożne, zestawy i akwaria kule. Poszczególne egzemplarze mogą różnić się także pojemnością. W pupilo.pl znajdziesz akwaria od kilkudziesięciu do kilkuset litrów (najpopularniejsze modele mają 260, 350 lub 450 litrów). Duże znaczenie mają także wymiary akwarium (długość, szerokość i wysokość) – warto dopasować je do własnych potrzeb oraz do wnętrza, w którym będzie znajdowało się akwarium. W naszej ofercie nie brak rozwiązań na każdą kieszeń. Oferujemy tanie i popularne akwaria od najbardziej cenionych producentów (Juwel, Tetra, Zolux) oraz transportery dla rybek akwariowych. W ofercie sklepu pupilo.pl znajdziesz również akwaria zabudowane, z podstawą lub w formie mebli z akwarium.