Koty

Kuwety i akcesoria

Rekomendowane przez specjalistów

TOALETA DLA KOTA ANTRACYT
(5)
Kupiło 69 osób
120 zł
rekomendacja eksperta
Posiadasz Kota i denerwuję Cie nieprzyjemny zapach z kuwety? My wychodzimy na przeciw i przedstawiamy Ci naszą najnowszą propozycję. Estetyczna, przypominająca rattanowy kosz kuweta dla kota z wysuwaną szufladą i schowkiem na akcesoria.
CATS BEST 40l EKO PLUS
(10)
Kupiło 80 osób
-10%
85.99 zł
77,90 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek wykonany z włókien roślinnych i wyjątkowo delikatny dla kocich łapek. Ulega w 100% biodegradacji. Można go usuwać w toalecie.
Toaleta Narożna Nestor Szara 58.5x45.5x40cm
(1)
Kupiło 12 osób
-7%
73.15 zł
68,52 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta pozwala zaoszczędzić miejsce. Drzwiczki wahadłowe, wygodna w czyszczeniu. Posiada filtr z węgla aktywnego. Ergonomiczny uchwyt i subtelna kolorystyka sprawiają, że kuweta jest jednocześnie praktyczna i elegancka.
SUPER BENEK 35l PINIO
(1)
Kupiło 36 osób
49,99 zł
rekomendacja eksperta
Ekologiczny żwirek dla kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, produkt ma przyjemny zapach, przywodzący na myśl las sosnowy lub świerkowy. Bardzo wysoka wchłanialność wilgoci i zapachów.
Żwirek drewniany Norka Cat's 30l
(17)
Kupiły 64 osoby
29,88 zł
rekomendacja eksperta
Żwirek jest bardzo wydajny, ponieważ podczas sprzątania uzupełniamy i podmieniamy tylko zużytą część żwirku a nie całą zawartość kuwety czy dna klatki. Dobrze pochłania zapachy i zapobiega ich rozprzestrzenianiu po mieszkaniu.
KUWETA DLA KOTA IRIZ 50cm SZARA
(5)
Kupiło 5 osób
25,30 zł
rekomendacja eksperta
Dzięki stabilnemu rantowi ochronnemu, Twoje mieszkanie pozostaje czyste, ponieważ rant zapobiega wypadaniu żwirku. Niskie wejście jest wygodne dla małych kotków, które nie mają siły z łapkach, żeby skakać. Mogą bez przeszkód z niej korzystać.
PIASEK BAZYL 10l Ag+ COMPACT
(2)
Kupiło 12 osób
24,47 zł
rekomendacja eksperta
Żwirki bentonitowe "Bazyl" powstają z najwyższej jakości surowca. Pochłaniają o 10-15% więcej wilgoci, niż inne żwirki. Świetnie się zbrylają, doskonale neutralizują nieprzyjemne zapachy, nie pylą i są bardzo ekonomiczne.
KUWETA DLA KOTA Z KRATKĄ 42cm
(2)
Kupiło 14 osób
24,45 zł
rekomendacja eksperta
Odkryta kuweta z przesiewowym dnem. Niskie wejście idealne dla kociąt jak również starszych i chorych kotów, które nie są w stanie skakać, lub źle czują się w zamkniętej kuwecie.
Pochłanaicz zapachów Super Benek Lawenda - 450g
(4)
Kupiło 16 osób
4,58 zł
rekomendacja eksperta
W 100% naturalny produkt całkowicie neutralizujący nieprzyjemne zapachy. Usuwa nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny powstawania przykrych zapachów, a więc wszelkiego rodzaju mikroorganizmy.
Moderna Łopatka Średnia granat
(2)
Kupiły 4 osoby
3,89 zł
rekomendacja eksperta
Łopatka do kuwety wykonana z wytrzymałego plastiku. Odpowiednie otwory pozwalają na oddzielenie żwirku drobnej i grubej granulacji. Polecamy przede wszystkim do żwirków nie zbrylających się np. silikonowych lub drewnianych.
ŁOPATKA DO SYPKICH TOWARÓW 26cm
(3)
Kupiło 8 osób
2,99 zł
rekomendacja eksperta
Praktyczna łopatka do łatwego nabierania żwirku. Wykonana została z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego co nadaje jej trwałości i niezawodności.
Kuweta FURBA z sitkiem 39x59x22 cm kol. jasnobrązowy
Kupiły 3 osoby
60,74 zł
rekomendacja eksperta
Kuweta Furba z przesiewnym dnem składa się z trzech części w całości do zdemontowania. Innowacyjna metoda przesiewania żwirku za pomocą sitka, dzięki czemu łopatka nie będzie już potrzebna.