Koty

Pielęgnacja i higiena kota

Rekomendowane przez specjalistów

dla kotów długowłosych - Large
Kupiło 12 osób
78,80 zł
rekomendacja eksperta
Furminator z ergonomicznym uchwytem i praktycznymi funkcjami obcinania sierści. Usuwa luźne włosy lepiej niż szczotka lub grzebień.Ogranicza linienie nawet o 90%.Twój zwierzak poczuje się dobrze i będzie się mniej drapał.
dla kotów długowłosych - Small
(1)
Kupiła 1 osoba
-12%
80.99 zł
71,72 zł
rekomendacja eksperta
Furminator przeznaczony jest dla kotów długowłosych. Ergonomiczny uchwyt wygodnie leży w dłoni oraz jest łatwy w użyciu. Usuwa brud i martwe włosy.
dla kotów krótkowłosych - Large
(1)
Kupiło 19 osób
-17%
83.99 zł
69,95 zł
rekomendacja eksperta
Furminator przeznaczony jest dla dużych kotów powyżej 4,5 kg o krótkiej sierści. Redukuje linienie o ponad 90%. Czesanie jest bezbolesne i przyjemne dla kota.
Obcinacz do pazurów mały
(2)
Kupiło 17 osób
17,85 zł
rekomendacja eksperta
Zapewnij Swojemu pupilowi doskonałą higienę. Obcinacz posiada wykonane ze stali szlachetnej regulowane ostrza oraz blokadę zabezpieczającą. Wyposażony w uchwyt przeciwpoślizgowy.
OBCINARKA DO PAZNOKCI 11cm
Kupiło 5 osób
13,08 zł
rekomendacja eksperta
Cążki służą do skracania pazurów wszystkich zwierząt domowych. Specjalne ostrza ze stali nierdzewnej nie rozdwajają pazurów natomiast specjalnie wykonany uchwyt zapobiega wyślizgiwaniu się z ręki.
NOŻYCZKI DO PAZNOKCI 8cm
(5)
Kupiło 50 osób
11,22 zł
rekomendacja eksperta
Nożyczki odpowiednie dla małych zwierząt domowych. Produkt wyposażony w uchwyty pokryte tworzywem sztucznym, rączka zrobiona jest z materiału zapobiegającemu wyślizgiwanie się z dłoni.
Szczotka kauczukowa dla kota
Kupiło 14 osób
10,55 zł
rekomendacja eksperta
Szczotka polecana w szczególności kotom ras krótkowłosych. Pozwala usunąć martwą sierść, równocześnie masując skórę kota. Metalowe igły zostały zastąpione gumowymi wypustkami, przez co kot podczas czesania odczuwa niebanalną przyjemność.