Psy

Zabawki dla psa

Wszystkie kategorie

Rekomendowane przez specjalistów

ZABAWKA DLA PSA Dog Activity "Flip Board", o 23 × 3 cm
(2)
Kupiło 35 osób
31,48 zł
rekomendacja eksperta
Flip Board to strategiczna gra dla psa pobudzająca do pracy intelekt zwierzęcia. Zabawka posiada kilka płytkich otworów, w których umieszcza się ulubione smakołyki zwierzęcia.
Zabawka dla psa Dog Activity Snack Roll'/ Rolka do przysmaków śr. 6/5×14 cm red-blue
(4)
Kupiło 14 osób
18,99 zł
rekomendacja eksperta
Rolki Snackroll to bardzo atrakcyjna zabawka dla psa. Wewnątrz rolki można umieścić na przykład suchą karmę. W środku zabawki umieszczone są trzy pręty, które służą do regulowania wielkości otworów.
PIŁKA DENTAFUN MIĘTA 5cm
(4)
Kupiły 54 osoby
7,97 zł
rekomendacja eksperta
Piłka wykonana została z wysokiej jakości kauczuku naturalnego o smaku mięty-doskonale sprawdzi się podczas codziennych spacerów z psem i treningów.
ZABAWKA-SZNUR BAWEŁNIANY 15cm/25g
(12)
Kupiły 54 osoby
1,91 zł
rekomendacja eksperta
Zabawka odpowiednia dla psów w każdym wieku. Wykonana z naturalnych materiałów. Przeznaczona do gryzienia, szarpania i ciągnięcia. Pomaga utrzymać higienę jamy ustnej naszego pupila.
INDOOR BALL (213201)
Kupiły 2 osoby
38,90 zł
rekomendacja eksperta
Cicha, miękka i lekka. Nie zniszczy ścian, nie zbije okna i nie zabrudzi mebli. Wielowarstwowa konstrukcja INDOOR BALL zapewnia trwałość w celu długotrwałego użytkowania.
Dziobak Z Ogonem Z Gumy TPR
Kupiło 15 osób
38 zł
rekomendacja eksperta
ZOOBILEE Dziobak z ogonem to zabawka, którą charakteryzuje nowoczesny design. Jest połączeniem różnych materiałów: pluszu, węża strażackiego oraz gumy TPR. Dziobak będzie doskonałym gryzakiem, szarpakiem i aportem.
KURCZAK ROZRABIAKA
Kupiły 2 osoby
-9%
42.85 zł
39,11 zł
rekomendacja eksperta
Kurczak posiada luźno zwisające skrzydełka i nóżki, które wprowadzą Twojego psa w ekstazę, gdy się nimi potrząśnie! Kurczak jest kolorowy i posiada zabawny design. Twój pies na pewno zwróci na niego uwagę!