Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do pupilo.pl

Jeżeli planujecie zakupy w pupilo.pl, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą trzeciej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 30.06.2020

Ranking budek lęgowych - TOP 10 najlepszych lęgówek dla ptaków

Wybór odpowiedniej budki lęgowej dla ptaków ozdobnych nie musi być trudny. Jeśli zamierzasz kupić akcesoria tego typu, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania, na co zwrócić uwagę i który model wybrać, zacznij od przejrzenia naszej listy polecanych budek lęgowych dla ptaków ozdobnych.

Komentarze: 0
Data: 21.08.2017

Ranking środków odstraszających dla psa i kota - TOP 10 najlepszych

Są takie miejsca, meble i obszary w domu, które chciałoby się ochronić przed zwierzętami domowymi. By kot lub pies nie zbliżał się zanadto do fotela w delikatnym obiciu albo do mebli, które można łatwo uszkodzić, wystarczy zastosować odpowiedni środek odstraszający psy i koty. Te uniwersalne specyfiki mają szerokie zastosowanie i pozwalają uniknąć incydentów w postaci podrapanych mebli. Jeśli chcesz kupić środek odstraszający dla psów i kotów, sięgnij w pierwszej kolejności po nasz ranking topowych specyfików tego typu. Do rankingu trafiły tylko te środki odstraszające, które są najpopularniejsze i najchętniej wybierane w tej kategorii.

Komentarze: 0
Data: 18.08.2017

Legowiska dla Twojego Pupila 15% taniej

W ofercie promocyjnej znajdziecie: legowiska, materace, poduszki, budki, maty oraz kosze dla Waszych zwierzaków. Legowiska sprawdzą się do domu, na dworze w słoneczne dni, w kojcu i na balkonie. Promocja trwa do 31 sierpnia.

Komentarze: 0
Data: 16.08.2017

Odbierz matę lub pudełko za złotówkę

Kup wybrany żwirek Cats Best dla swojego kotka i odbierz matę lub pudełko na żwirek za jedynie 1 złoty. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Komentarze: 0
Data: 07.08.2017

Ranking karm dla psów. TOP 10 najlepszych

Publikujemy najnowszy ranking karm dla psów w 2017. Zestawienie uwzględnia najchętniej kupowane pokarmy suche i mokre dla psów przez klientów pupilo.pl. Każdego miesiąca prezentować będziemy nowe top 10 karm wybieranych przez naszych klientów.

Komentarze: 0
Data: 31.07.2017

Ranking karm dla kotów. TOP 10 dla kociąt alergików, diabetycznych

Publikujemy najnowszy ranking karm dla kotów w 2017. Zestawienie uwzględnia najchętniej kupowane pokarmy suche i mokre dla kotów przez klientów pupilo.pl. Każdego miesiąca prezentować będziemy nowe top 10 karm dla kotów wybieranych przez naszych klientów.

Komentarze: 0
Data: 31.07.2017

Ranking butów ochronnych dla psa - TOP 10 najlepszych dla psów

Buty ochronne dla psa to sposób na skuteczne zabezpieczenie psich łap podczas spacerów przed różnego typu czynnikami zewnętrznymi. Dobrze wybrane buty dla psa zapewniają mu ochronę przed rozgrzanym asfaltem, mrozem, solą drogową i ostrymi kamieniami. Jeśli zastanawiasz się, które buty dla psa będą najlepsze, przejrzyj nasz ranking butów ochronnych dla psa i wybierz jedne z nich.

Komentarze: 0
Data: 28.07.2017

Elektroniczna Karta Podarunkowa grupy Morele.net

Chcesz sprawić prezent swoim bliskim? Skorzystaj z naszej karty i miej pewność, że podarowany prezent będzie idealną niespodzianką! Karta upominkowa to mnóstwo możliwość wyboru dla obdarowanego i elegancki upominek na każdą okazję.

Komentarze: 0
Data: 27.07.2017

Ranking szamponów i odżywek dla kota - TOP 10 najlepszych

Pielęgnacja i czyszczenie kociej sierści to nie tylko jej regularne czesanie, ale także mycie. Choć koty nie są tak często kąpane, jak psy, to w przypadku zwierząt rasowych, wystawowych i długowłosych, regularna pielęgnacja jest bardzo istotna. Nawet koty o szorstkiej, krótkiej sierści mogą wymagać umycia od czasu do czasu, gdy mocniej się wybrudzą. Jeśli nie wiesz, po jakie preparaty sięgnąć w tej sytuacji, sprawdź naszą listę topowych szamponów i odżywek dla kota.

Komentarze: 0
Data: 12.07.2017