Jak wybrać szelki dla psa? Które najlepsze? Jak je założyć?

Coraz poważniejszą konkurencją dla obroży są szelki dla psów. Wiele osób sięga właśnie po nie, zamiast po popularne obroże, inni traktują je jako uzupełnienie i korzystają z nich od czasu do czasu i w zależności od potrzeb. Czy warto kupić szelki dla psa? Które wybrać i czym się kierować?

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Jaka karma najlepsza dla amstaffa? Którą karmę suchą i mokrą wybrać?

Amstaff, czyli American Staffordshire Terrier to, tak jak wszystkie inne psy, zdecydowany mięsożerca, dlatego w jego diecie nie może zabraknąć białka pochodzenia zwierzęcego. Karmienie pupila jest zadaniem, na które warto się przygotować

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Jaka karma dla buldoga francuskiego i angielskiego najlepsza?

W 1893 roku buldog został uznany za rasę przez Amerykański Związek Kynologiczny. Jego silne szczęki i wysunięta żuchwa umożliwia im skuteczne przytrzymanie ofiary. Buldog to ulubieniec wielu polskich właścicieli, którzy z radością dbają o jego dobro i doskonałe samopoczucie.

Komentarze: 1
Data: 23.04.2018

Co kupić na pchły dla kota? Jakie preparaty na insekty wybrać?

Jeśli zauważymy u naszego kota pchły, nie panikujmy. Zarówno koty wychodzące na zewnątrz, jak również te, które przebywają jedynie w domu, są narażone na infekcje oraz atak pasożytów. Pchłę można przynieść do domu nawet na nogawce spodni lub na rękawie.

Komentarze: 3
Data: 23.04.2018

Preparaty przeciw pchłom dla psa. Jakie produkty na pchły?

Każdy właściciel psa lub kota prędzej czy później zetknie się z kłopotem, jakim są pchły u zwierzęcia. Te pasożyty często rozwijają się niezauważone, w krótkim czasie namnażają się i mogą skutecznie uprzykrzyć życie zwierzętom oraz pozostałym domownikom. W zwalczaniu pcheł najważniejsze jest szybkie działanie, ale z jakich środków skorzystać? Podpowiemy, jakie preparaty są skuteczne i po które domowe metody warto sięgnąć.

Komentarze: 2
Data: 23.04.2018

Jaka obroża dla psa? Jak wybrać najlepszą dla szczeniaka i dużego psa?

Wybór dobrej obroży to jedna z najważniejszych kwestii przy kompletowaniu akcesoriów dla psa. Od jej rozmiaru, typu i szerokości będzie zależał komfort użytkowania podczas spacerów. Źle dobrana obroża będzie powodem dyskomfortu u psa. Jaki model wybrać? Którą obrożę kupić?

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Kolczatka dla psa - jak działa? Kiedy stosować? Którą wybrać?

Kolczatki dla psów to jedne z tych akcesoriów dla psów, które budzą największe kontrowersje. Wiele osób kwestionuje samą ideę ich działania, a nieumiejętne korzystanie z nich sprawia, że można osiągnąć zupełnie odwrotny skutek od zamierzonego. Czy warto sięgać po kolczatki? Jakie są alternatywy i jak właściwie działa kolczatka dla psów?

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Jaka karma dla Labradora Retrievera będzie najlepsza? Którą wybrać?

Odpowiednia dieta to absolutna podstawa w dbaniu i sprawowaniu opieki nad psem. Każda rasa psów ma swoje indywidualne cechy i wymagania żywieniowe i warto opierać się na nich przy planowaniu metody żywienia czworonoga. Jaką karmę dla labradora retrievera wybrać?

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Jaka buda dla psa? Którą kupić? Jak dobrać jej wielkość?

Buda dla psa to dla wielu osób kontrowersyjny temat, ale jeśli będzie miała odpowiednią konstrukcję, wielkość oraz izolację może być dodatkowym lub głównym źródłem schronienia dla psa. Psy niektórych ras przepadają za przebywaniem na zewnątrz i usilne trzymanie ich w domu jest dla nich prawdziwą udręką. Odpowiednia buda rozwiązuje problem chłodu i pozwala psu schronić się przed deszczem lub mrozem. Jak wybrać odpowiednią budę? Na co zwrócić uwagę?

Komentarze: 0
Data: 23.04.2018

Jaka woda dla psa? Z kranu, przegotowana czy butelkowa?

Woda jest absolutnie niezbędnym elementem psiej diety. Zwierzę nie powinno otrzymywać do picia słodzonych napojów, a jedynie czystą, chłodną wodę. Należy zmieniać ją każdego dnia, by zachowywała świeżość, a podczas upałów powinno się uzupełniać ją nawet kilka razy dziennie. Po jaką wodę sięgnąć? Lepsza będzie ta z kranu, przegotowana czy butelkowana?

Komentarze: 2
Data: 23.04.2018